SW riešenia
Fotogaléria

Softvérové riešenia

Dodáme informačný systém pre vaše podnikanie

1. Zistíme, čo potrebujete
2. Implementujeme vám vhodný informačný systém
3. Pomôžeme s jeho používaním
4. Poskytujeme podporu a servisný zásah špecialistom

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnými dodávkami informačných systémov a technológií pre všetky sféry podnikania od malých a stredných firiem po komplexné zariaďovanie veľkých firiem.

Ceny softvérov sa odvíjajú od špecifických požiadaviek zákazníka.
Pre výpočet konkrétnej ceny nás kontaktujte cez mailovu adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo na tel. čísle 0903 311 107 a dohodneme si s Vami osobné stretnutie.

Okrem iného ponúkame:

Komplexný ekonomický softvér pre vedenie podvojného a jednoduchého účtovníctva, skladu, fakturácie, majetku, jázd, obchodu, pošty, CRM, daňových priznaní a ďalších evidencií.

Obchodný softvér pre potraviny, supermarkety, textil, novinové stánky, cukrárne, samoobslužné predajne, drogérie, a podobne, kde nie sú držané paralelne otvorene účty, pomocou ktorého sa dá viesť evidencia tovarových položiek, predaj cez EAN kód, registračné číslo alebo PLU podľa počtu zadaných znakov, automatický predaj viazaných tovarov (fľaše a podobne), sledovanie stavu pokladne podľa jednotlivých spôsobov platby (hotovosť, šeky, platby cez bankový terminál), evidencia nákupov na zákaznícke karty, podpora akciových cien tovarov.

Softvér pre reštaurácie, pomocou ktorého sa dá viesť evidencia otvorených stolov, tlač bonovacích lístkov samostatne pre bar a kuchyňu, rozúčtovanie stolov, presádzanie hostí z jedného stola na druhý, viesť evidenciu verejných stolov – hostí, ako aj privátnych stolov. prehľad skladovými kartami a receptúrami, príjem a výdaj tovaru s veľkou presnosťou.

Skladové hospodárstvo - vďaka skladovej evidencii môžete mať nielen podrobný prehľad o skladových položkách a finančných prostriedkoch, ktoré dokáže komunikovať s pokladňou, zapisovať položky, ako aj čítať z pokladne predané položky a evidovať všetky pohyby robiť príjem tovaru, výdaj, obsahuje fakturačný modul ako aj objednávkový systém.

Softvér pre hotely, penzióny a ubytovacie zariadenia - recepčný rezervačný systém, reštauračný systém, kongresový systém, kreditný systém, softvér pre požičovne športových potrieb a softvér pre wellness zariadenia a kúpele.

Dochádzkový systém, ktorý automaticky zaznamenáva a eviduje príchody, odchody pracovníkov, čím výrazne zjednodušuje a uľahčuje administratívnu činnosť spojenú so zdĺhavým ručným zaznamenávaním a vyhodnocovaním dochádzkyj ednotlivých zamestnancov. Systém umožňuje tlačené výstupy a jednoduchý export údajov napr. pre mzdovú účtáreň.

Softvér pre autoservis je určený pre použitie v malých aj veľkých firmách poskytujúcich autoopravárenské služby a predaj autodielov. Poskytuje používateľovi komfort a pružnosť špecializovaného systému. Základné časti:
zákazky, sklad, fakturácia, vykonané práce podľa pracovníkov, evidencia partnerov a ich vozidiel s históriou.

Softvér pre autodopravu je systém určený pre potreby dopravných firiem alebo firiem realizujúcich vlastnú dopravu materiálov a tovaru. Obsahuje evidenciu jázd, denných výkazov, vozidiel, vodičov a prepravovaných materiálov. Druhou časťou je fakturácia, fakturovať je možné vybrané jazdy z rôznych denných výkazov alebo priamo dopísať fakturované položky.

Softvér pre lekárne obsahuje skladové hospodárstvo pre lekárne, vrátane výdaja liekov na recepty, spracovanie receptov a fakturáciu zdravotným poisťovniam. Súčasťou je aj modul pre predaj liekov cez registračnú pokladnicu.

Softvér pre zdravotnícke zariadenia, stomatologické a nestomatologické ambulancie, praktických lekárov pre deti aj dospelých, ktorý obsahuje vykazovanie výkonov, faktúry a výstupy pre poisťovne, hromadné spracovanie, register odosielateľov, recepty a zdravotnícke tlačivá, dispenzár, štatistiky, príjmové doklady. Očkovací systém umožňuje plánovanie, kontrolu, evidenciu a hromadné vykazovanie očkovania a tvorbu hlásení. Očkovací plán pacienta, kontrola vykazovania preventívnych prehliadok.

Ponúkame aj iné špecializované softvéry pre všetky možnosti využitia v rôznych odvetviach.

Sme registrovaní partneri týchto softvérových spoločností:

Abiset s.r.o.
AMI Plus, s.r.o.
ASW Systems Slovakia. s.r.o.
CÍGLER SOFTWARE, a.s.
ELCOM, s.r.o., Prešov
Ing. Ivan Mikluš - Renner
MATROM, s.r.o.
MRP - Company s.r.o.
Najavo s.r.o.
SofCom
SunSoft Plus s.r.o.
TP SOFT, s.r.o.

.. a spolupracujeme aj s inými, ktorým zabezpečujeme technickú podporu a servis.

 
tv