O firme

Spoločnosť IKAS, s.r.o. vznikla 22.10.2001 za účelom poskytovania komplexných služieb v rámci výpočtovej a kancelárskej techniky.

Zaoberáme sa predovšetkým komplexnými dodávkami a servisom výpočtovej techniky pre malé a stredné firmy, návrhom a realizáciou firemných počítačových sietí a internetového pripojenia.

Ďalšou činnosťou je predaj a servis počítačových zostáv, komponentov, softvéru, spotrebného materiálu k PC, kopírovacích strojov, faxov a digitálnych fotoaparátov.

Dodávame pritom tak profesionálne (cenovo náročné systémy), ako aj cenovo veľmi výhodné zostavy zamerané na citlivého zákazníka. Aj pri nízkych cenách však ručíme za kvalitu nami dodávaných komponentov a zabezpečujeme komplexný záručný aj pozáručný servis.

Ako prví v Humennom sme v r. 2001 sprostredkovali všetkým záujemcom služby Internetu v našej internetovej kaviarni, ktorá sídli v Humennom, na Námestí slobody 48, v priestoroch Centra voľného času Dúha. Doteraz poskytujeme internetový prístup pre obyvateľov Humenného a snažíme sa dodržiavať všetky licenčné podmienky.

 
ESHOP IKAS

cart

tv